DARITEH - tiem, kas dara! 
Laukiem. Dārzam. Mežam.

Rūpīgi atlasīti, vienkārši lietojami risinājumi

Veikals klātienē un internetā

Piegāde visā Latvijā

Latvijas uzņēmums ar 29 gadu pieredzi

Šobrīd populāri e-veikalā. Risinājumi ziemas sezonai:

Izcils palīgs, kad ar savu spēku vien nepietiek.

Kanādā ražotās portatīvās vinčas būs lielisks palīgs gan medniekiem veiksmīgās medībās, gan citos darbos mežā, kad nepieciešams pārvietot smagus baļķus vai izvilkt dubļos vai sniegā iestigušu auto.

Uzzināt vairāk par vinčām

Ņeva - tā ir pārbaudīta vērtība.

Motobloks ar aprīkojumu noderēs gan sniega tīrīšanā, gan zemes apstrādē, gan kravu pārvadāšanā. Uzticamais Briggs&Stratton benzīna dzinējs būs ātri iedarbināms un stabili darbosies arī aukstā laikā.


Uzzināt vairāk par motoblokiem

Aprīkojums ceļu un teritorijas uzturēšanai.

Uzticamas sniega lāpstas, sāls un smilšu kaisītāji no Itālijas, uzkares birstes.


Uzzināt vairāk par tehniku

Kopā mēs sasniegsim vairāk!

Laukiem. Dārzam. Mežam.

DARITEH izvēlieties tādus risinājumus kā uzkarināmā tehnika, sieti un transportieri graudkopībai, aprīkojums ganībām, aprīkojums pienkopībai un putnkopībai, dzīvnieku un putnu baidītāji, ērtas portatīvās vinčas un to aprīkojums, smidzinātāji dārza darbiem un industriālām vajadzībām, motobloki un aprīkojums, darbarīki un mēslojums dārzkopībai, eļļas un autoķīmija, u.c. Vairāk skatiet katalogā e-veikalā.

Mums ir svarīgi, lai Jūs, mūsu klient, varētu strādāt efektīvi un koncentrēties uz "savu lietu", bez galvassāpēm par tehniskām ķibelēm. Tieši tāpēc mēs risinājumus izvēlamies rūpīgi, piedomājot pie tā, lai tie būtu tehniski vienkārši lietojami un ar labām atsauksmēm no Jums un citiem risinājumu lietotājiem.

Kopā mūsos ir spēks.

Jau 29 gadus mēs – A.M.L. SIA – darām savu darbu ar prieku un esam lepni, ka mūsu darbs palīdz veicināt reģionu attīstību un arvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos. Mums ir svarīgi, lai Latvija būtu sakopta un ilgtspējīga. Mums ir svarīgi, lai Latvijas uzņēmumiem izdotos veiksmīgi augt un attīstīties. Un mēs no sirds ticam, ka kopā mēs sasniegsim vairāk! Vairāk par mums un to, ko mēs darām, uzziniet arī šeit: www.aml-ramava.lv


Pievienojieties mūsu komandai - Vakances.

Uzziniet ātrāk un ērtāk.

Piesakieties un saņemiet informāciju par jaunumiem e-pastā.

Pieteikties jaunumu saņemšanai

0

Pirkumu grozs